0
1
2

20 vjet

Përvojë në prodhimin e anijeve me fryrje

PËR NE

Prodhuesi më i mirë i zhvillimit të anijeve në Kinë

Weihai Ruiyang Boat Development Co., Ltd. u krijua në 2004 dhe ndodhet në Weihai City, Provinca Shandong, Kinë. Aktualisht është një nga prodhuesit më të mirë në Kinë të produkteve të fryrë. Produktet përfshijnë kryesisht Anije me RIB me fryrje, Varka Hypalon, Varka PVC, Kajak inflatable, Borde me vozitje me fryrje, etj. Shumica e këtyre serive dhe më shumë se 40 modele kanë marrë certifikatën IS09001:2000 dhe CE. Ne kemi ruajtur misionin për t'i bërë klientët plotësisht të kënaqur. Përvoja jonë e viteve të projektimit dhe prodhimit na mundëson të prodhojmë anije me cilësi më të lartë dhe të përpiqemi të bëjmë çdo anije nga fabrika jonë në mënyrë të përsosur.

 • Cmimi me i mire

 • Koha e dërgimit

 • Përshtatje

 • 20+Përvojë vitesh

 • Pas shitjeve

 • Kapaciteti i prodhimit

Produktet

20 vjet përvojë prodhimi, prodhim me përvojë dhe të aftë dhe Ekipi i R&D

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

I RI

Një nga prodhuesit më të mirë të specializuar në prodhimin dhe eksportin e varka me fryrje

Bisedoni me ekipin tonë sot

Ne krenohemi që ofrojmë shërbime në kohë, të besueshme dhe të dobishme

ConsultKonsultohuni tani

Partner

Mirëpresim klientët nga e gjithë bota për të bashkëpunuar me ne